Moment FIX Mirrors & Panels

Savybės ir privalumai

„Moment FIX Mirrors & Panels“ yra vandeniui atsparūs profesionalūs statybiniai klijai su „Henkel“ polimerų technologiją, skirti naudoti viduje ir lauke. PAGALIAU! Tūtelė iš perdirbtos žaliavos! SAUGOKIME GAMTĄ.

Gaminio pranašumai:

„Moment FIX Mirrors & Panels“ yra vandeniui atsparūs statybiniai klijai, skirti vidaus ir lauko darbams, porėtiems ir neporėtiems paviršiams. Taip pat tinka drėgniems paviršiams. „Moment Fix“ klijai ir priedai yra suderinami su įvairių tipų paviršiais, įskaitant plytas, keramiką, betoną, kietąsias plokštes, gipso kartoną, fanerą, akmenį, MDF, medieną, metalą, UPVC, stiklą, plastiką*, dažytus paviršius*, veidrodžius**. 

 

„FLEXTEC POLYMER TECHNOLOGY“ – „Henkel“ patentuota polimerų technologija, užtikrinanti puikų visų tipų paviršių (įgeriančių ir neįgeriančių) kibimą ir sandarinimą dėl išskirtinio atsparumo vibracijai, virpesiams ir išorinėms sąlygoms.

 

PAGALIAU! Tūtelė pagaminta iš perdirbtos žaliavos! SAUGOKIME GAMTĄ. 

 

* Atlikite išankstinį bandymą, kad nustatytumėte tinkamą klijavimo būdą, nes yra daug skirtingų paviršių. Klijų kibimą su polistireniniu putplasčiu (polistireniniu putplasčiu) galima gerokai pagerinti, paviršių prieš tai padengus atskiestais medienos klijais. Sumaišykite medienos klijus santykiu 1 : 1 su vandeniu ir paskleiskite ant pagrindo. Išdžiūvus pirmam sluoksniui, galima klijuoti. 

 

 ** Naudokite veidrodžius pagal LST DIN EN 1036-1, teiraukitės techninių patarimų dėl didelio masto objektų.

Naudojimo sritys:

 • Porėtiems ir neporėtiems paviršiams, vidaus ir lauko darbams (tinka ir drėgniems paviršiams)
 • Pradinis kibimas* 350 kg/m², džiūstant nereikia daiktų tvirtinti mechaninėmis priemonėmis      
 • Koreguojama per kelias minutes
 • Be tirpiklių – idealiai tinka ir jautriems paviršiams (pvz., veidrodžiams, polistireniniam putplasčiui, natūraliam akmeniui)
 • Jokio kvapo – taip pat idealiai tinka gyvenamiems butams / namams
 • Atsparūs vandeniui
 • Lengvai ir greitai nuvalomas nuo paviršių
 • Sukietėjusius klijus galima uždažyti ir šlifuoti
 • Nesitraukia
 • 80 % tūtelės pagaminta iš perdirbto plastiko

 

* „Henkel“ laboratorijos bandymas: 35 g/cm² 

 

 

Pakuotė:

 • tūtelė 440 g

Sandėliavimo trukmė: 18 mėn. laikant vėsioje vietoje

  Patarimai ir gudrybės

VALYMAS KARTONO KORTELE

Baigę klijuoti, paimkite kartono kortelę, švelniai ją sulenkite ir nubraukite klijus nuo klijuojamo objekto kraštų ir paviršiaus. Tai geriausias būdas atsikratyti klijų likučių! Su tuo susitvarkytų net vaikai.

SUSTINGUS

„Fix PVC“ ir „ALU“ visiškai sustingsta, jau galima dažyti, ypač tinka vandens pagrindo akriliniai dažai.

  NUOSEKLUS DARBO APRAŠYMAS

Parengtinis apdorojimas

Sandarinamas arba klijuojamas paviršius turi būti tvirtas, švarus ir sausas, nuo jo turi būti pašalinti tepalai, riebalai, dulkės ir nuoplaišos. Ant įgeriančių paviršių stovintį vandenį pirmiausia reikia pašalinti. Jei paviršius suteptas, pašalinkite nešvarumus tinkamu tirpikliu arba nušlifuokite paviršių ir nuvalykite dulkes. Jei reikia, prieš tepdami uždenkite gretimą plotą plėvele arba juosta. Patikrinkite, ar dažai arba dangos tvirtai laikosi, jei ne, pašalinkite juos. Naudojant su nežinomomis medžiagomis arba neįprastomis sąlygomis rekomenduojama atlikti kibimo testus arba kreiptis į mūsų techninės priežiūros skyrių. Klijams stingti reikia, kad į juos patektų nedidelis kiekis drėgmės (iš atmosferos ir (arba) iš pagrindo). Daugelio lygių paviršių sukibimą galima pagerinti naudojant giluminius gruntus (pvz., gruntas Ceresit CT 17 Profi). 

Naudojimas

Nupjaukite tūtelės galiuką virš sriegio. Prisukite plastikinį antgalį ir nupjaukite antgalio galiuką. Įdėkite tūtelę į pistoletą. Dėl labai didelio kibimo formulės klijai pasižymi dideliu atsparumu spaudimui. Todėl antgalį nupjaukite pakankamai (min. 8 mm skersmens) arba išpjaukite V formos antgalį. Užtepkite klijų ant vieno iš klijuojamų elementų paviršiaus: tepkite taškeliais, kad išlygintumėte nelygius paviršius, tepkite vingiuotai, kad būtų didesnis pradinis kibimas su dideliais paviršiais, arba tiesiomis juostomis, kad būtų išlyginti mažesni paviršiai. Jei naudojate lauke, tepkite vertikaliomis juostomis.