Moment Repair Express

Savybės ir privalumai

Moment Repair Express yra dvikomponentis, labai greitai stingstantis glaistas.

Kai kurie dalykai tiesiog negali palaukti. Glaistas Moment Repair Express užtikrina greitą ir stiprų sukibimą. Juo galima užtaisyti, atkurti ir tarpusavyje sulipdyti skirtingas medžiagas, pavyzdžiui, medieną su plastiku arba metalu. Glaistas Moment Repair Express puikiai tinka ir drėgniems paviršiams. Jį taip pat galima dažyti, šlifuoti arba ant viršaus tvirtinti apdailą. Tinka darbams patalpose ir lauke.

 

Naudojimo sritys:

 • keramika
 • porcelianas
 • stiklas
 • akmuo
 • mediena
 • metalas

Talpa: 

 • 48 g epoksidinės masės

Laikymas:

Laikyti nuo +10 iki +25 ºC temperatūroje, nuo saulės spindulių apsaugotoje vietoje.

 • galimybė dažyti ant viršaus, šlifuoti ir atnaujinti
 • stipri sukibimo galia
 • sukietėja per 5 minutes

Patarimai ir gudrybės

Tvirtinkite, atkurkite arba klijuokite

Renkatės Jūs. Moment Repair Express gali būti naudojami ne tik kaip klijai. Šiuo glaistu galite užpildyti angas, sandarinti tarpus, skyles ir netgi atkurti sugadintą betoną.


Dažykite, šlifuokite arba tvirtinkite apdailą

Moment Repair Express naudojamas, kai reikia stipraus sukibimo ir užpildo. Dėl savo sudėties jis visiškai atsparus vandeniui, purvui, tirpikliams, šalčiui ir karščiui. Šis glaistas nesiplečia ir nesitraukia. Tad jį galite dažyti, šlifuoti ar ant viršaus tvirtinti bet kokios kitos rūšies apdailą.


Nuvalykite, kol nesukietėjo

Net jei dirbate labai atidžiai, šiek tiek epoksidinių Moment klijų gali patekti ten, kur nepageidaujate. Dar nesukietėjusius klijų likučius nuvalykite etanoliu arba kitu universaliu tirpikliu.


Sukietėjus

Klaidų kartais padaroma net tada, kai žinote, ką darote. Dažniausiai tai pastebima darbo pabaigoje. Sukietėjusius epoksidinius Moment klijus galima pašalinti mechaniškai. Geriausia naudoti gremžtuką. Tačiau būtinai laikykitės instrukcijų, kad tiksliai žinotumėte, ką darote.


Perskaitykite instrukcijas

Prieš ką nors klijuodami, skirkite minutėlę prie gaminio pridėtoms instrukcijoms perskaityti. Primygtinai rekomenduojame prieš naudojant perskaityti ir laikytis techninės, saugos ir aplinkos apsaugos informacijos. Taip bus išmintingiausia.

Nuoseklus darbo aprašymas

 1. Patikrinkite, ar paviršiai sausi, ant jų nėra dulkių ir alyvos. Svarbu: po sumaišymo reikia sunaudoti per 3 minutes.

 2. Kad apsaugotumėte rankas, mūvėkite apsaugines pirštines, pavyzdžiui, iš latekso arba vinilo.

 3. Nuvalykite paviršius. Nušlifuokite, kad geriau sukibtų.

 4. Atpjaukite reikiamą kiekį Moment Repair Express glaisto ir pašalinkite skaidrią pakavimo medžiagą. Minkykite baltąją ir mėlynąją dalis, kol gausite žydrą spalvą. Sunaudokite per 3 minutes!

 5. Klijavimas: ant vieno paviršiaus uždėkite glaisto ir abu paviršius suspauskite. Klijuodami didesnius plotus, naudokite keletą gabalėlių.

 6. Pildymas ar pakartotinis pildymas: įdėkite mišinio į tarpą ar skylę ir išlyginkite, kol glaistas nesukietėjo (per 5 minutes).

 7. Atkūrimas: rankomis suformuokite reikiamą formą ir prieš gaminiui pradedant kietėti išlyginkite paviršių.

 8. Klijai visiškai sukietėja per 5 minutes.