Slapukai

Siekdami palengvinti mūsų svetainės naudojimą, naudojame slapukus. Slapukai – tai nedideli duom. vnt., laikinai saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske, kurie yra reikalingi svetainei. Slapukuose nėra jokios asm. informacijos apie jus ir jie negali būti naudojami nustatant individualų vartotoją. Slapukas dažnai turi unikalų identif., t. y. anon. nr. (atsitiktinai sugeneruotą), saugomą jūsų įreng. Kai kurie slapukai šalinami jums išėjus iš svetainės, kiti pasilieka jūsų kompiuteryje ilgiau.

 

Slapukų rūšys

I-osios šalies slapukai

I-osios šalies slapukai talpinami svetainėje, kurioje lankotės, ir jie gali būti perskaityti tik šioje svetainėje.

 

III-iųjų šalių slapukai

III-iųjų šalių slapukus talpina kitos organiz., kurių sk. paslaugomis mes naudojamės. Pvz., naudojamės išorės analitikų pasl. ir šių paslaugų teikėjai talpina slapukus mūsų vardu, kad informuotų, kas yra ar nėra populiaru. Svetainėje, kurioje lankotės, taip pat gali būti, pvz., „YouTube“, informacija, ir tokios svetainės gali patalpinti savo slapukus.

 

Kodėl turėčiau sutikti su slapukų naudojimu

Slapukuose esanti inform. naudojama siekiant pagerinti jūsų naudojamas paslaugas, pvz.:

  • leidžiant paslaugai atpažinti jūsų įrenginį tam, kad jums nereikėtų teikti tos pačios informacijos kelis kartus, pvz., užpildant formą arba apklausą;
  • palaikant produkto paiešką;
  • leidžiant vaizdo grotuvui tinkamai veikti;
  • nustatant, kiek žmonių naudojasi paslaugomis ir palengvinant naudojimąsi jomis, ir kad turėtume pakankamai galimybių užtikrinti spartų jų vykdymą; analizuojant anon. duom., kurie padeda suprasti žmonių santykį su įvairiais mūsų paslaugų aspektais, kad mes galėtume juos tobulinti.

 

Jei aš nesutiksiu

Jei nuspręsite užblokuoti slapukus, tai tam tikros šios svetainės f-jos gali pradėti netinkamai veikti. Tai apribos jūsų veiklą mūsų svetainėje:

  • produktų paiešką (PRITT);
  • apybraižų apibūdinimų paiešką (PRITT);
  • v. įr. peržiūrą;
  • spausti mygtuką „Patinka“ ir dalintis šiuo puslapiu soc. tinkluose.

 

Svetainėje naudojami slapuk:

šalies išrinkiklis

  • heli-countryselector

Svetainės šalį išrenkantis slapukas saugo jūsų šalies pasirinkimą tuo atveju, jei patekote į svetainę per pasaulinį domeną arba pasirinkote kitą šalį parinktyje „Pasirinkite savo regioną“.

 

Be to, galite apsilankyti www.aboutcookies.org, kur pateikiama išsami informacija apie tai, kaip pakeisti daugelio naršyklių nustatymus ir kaip valdyti sutikimo su slapukų naudojimu nustatymus.

Atminkite, kad slapukų apribojimas gali turėti įtakos mūsų svetainės funkcionalumui.

Jei norite atsisakyti 3-iųjų šalių, renkančių duomenis apie jūsų veiklą svetainėje, kreipkitės į jų svetaines, kad sužinotumėte daugiau info.

Kad pasirinktumėte, naudokite mygtuką žemiau.

Slapukų politikos slapukas bus išsaugotas, kadangi jis turi įsiminti jūsų pasirinkimą.