Moment Wood Express

Savybės ir privalumai

Vandeniui atsparūs drėgmės veikiamų medinių objektų klijai, skirti naudoti patalpose. 

Jokių tirpiklių, vandeniui atsparios siūlės –  Moment Wood Waterproof užtikrins ilgalaikį sukibimą!

 

Naudojimo sritys:

 •  visų rūšių mediena

Talpa:

 • 250 g butelis                     
 • 750 g butelis     

Laikymas:

Saugoti nuo šalčio. Vengti žemesnės negu +7 °C temperatūros.

 • atsparūs vandeniui
 • be tirpiklių
 • tinka vidaus ir išorės darbams
 • išdžiūvę tampa skaidrūs

Gaminio savybės

Patarimai ir gudrybės

Ne tik mediena

Ar žinojote, kad klijais Moment Wood galite klijuoti šiaudus, popierių ir netgi kartoną? Arba kurti rankdarbius su savo vaikais? Ir gaminti paskutinės minutės dovanas? Tiesiog pažvelkite į savo įrankių dėžutę. Moment Wood galite naudoti visiems darbams, pradedant sudėtingais remonto darbais ir baigiant smulkiais rankdarbiais.


Neturite spaustuvo?

Nesirūpinkite! Kad medienos klijais klijuojamos dalys gerai suliptų, reikia laiko ir spaudimo. Profesionalai naudoja spaustuvus, tačiau apsidairykite aplinkui. Namuose yra daugybė daiktų, kuriuos galite naudoti vietoje spaustuvo. Sunkios knygos. Arba kibirėlis vandens. Tereikia vienodai prispausti visą paviršių.

Nuoseklus darbo aprašymas

 1. Patikrinkite, ar paviršiai švarūs, sausi, ant jų nėra nešvarumų. Kadangi dalys turi būti spaudžiamos tolygiai, geriausia medienos klijus naudoti ant plokščio paviršiaus. Moment Wood Express yra patogūs naudoti, išdžiūvę tampa skaidrūs. Taip pat tinka rankdarbiams.

 2. Užtepkite klijų ant vieno iš paviršių arba, jei klijuojate kietmedį, ant abiejų paviršių. Nenaudokite per daug klijų, užteks plono sluoksnio. Mentele tolygiai paskirstykite klijus ant paviršiaus.

 3. Venkite ilgesnio sąlyčio su oru. Spaudžiant klijuojamus paviršius, klijai turi būti šlapi.

 4. Suspauskite klijuojamus paviršius. Palaikykite suspaudę. Galite naudoti spaustuvą, sunkias knygas ar kitus sunkius daiktus.

 5. Palikite išdžiūti, kol klijai sukietės. Štai ir viskas baigta.