Moment Wood Standard

Savybės ir privalumai

Klijais Moment Wood Standard galima klijuoti visų tipų medieną, medienos kompozitą ir netgi laminatą.

Puikiai tinka visiems vidaus projektams. Moment Wood Standard yra vandens pagrindo, be tirpiklių ir pakankamai stiprūs, kad tinkamai atliktų savo paskirtį.

Naudojimo sritys:

 •  visų rūšių mediena

 

Talpa:     

 •  250 g butelis                      
 • 750 g butelis

Laikymas:

Saugoti nuo šalčio. Vengti žemesnės negu +5 °C temperatūros.

 • tinka visų rūšių medienai
 • išdžiūvę tampa skaidrūs
 • didelė sukibimo galia
 • be tirpiklių

Gaminio savybės

Patarimai ir gudrybės

Ne tik mediena

Ar žinojote, kad klijais Moment Wood Standard galite klijuoti šiaudus, popierių ir netgi kartoną? Arba kurti rankdarbius su savo vaikais? Ir gaminti paskutinės minutės dovanas? Tiesiog pažvelkite į savo įrankių dėžutę. Moment Wood Standard galite naudoti visiems darbams, pradedant sudėtingais remonto darbais ir baigiant smulkiais rankdarbiais.

Neturite spaustuvo?

Nesirūpinkite! Kad medienos klijais klijuojamos dalys gerai suliptų, reikia laiko ir spaudimo. Profesionalai naudoja spaustuvus, tačiau apsidairykite aplinkui. Namuose yra daugybė daiktų, kuriuos galite naudoti vietoje spaustuvo. Sunkios knygos. Arba kibirėlis vandens. Tereikia vienodai prispausti visą paviršių.

Nuoseklus darbo aprašymas

 1. Patikrinkite, ar paviršiai švarūs, sausi, ant jų nėra nešvarumų. Kadangi dalys turi būti spaudžiamos tolygiai, geriausia medienos klijus naudoti ant plokščio paviršiaus. Moment Wood Standard yra patogūs naudoti, išdžiūvę tampa skaidrūs. Taip pat tinka rankdarbiams.

 2. Užtepkite klijų ant vieno iš paviršių arba, jei klijuojate kietmedį, ant abiejų paviršių. Nenaudokite per daug klijų, užteks plono sluoksnio. Mentele tolygiai paskirstykite klijus ant paviršiaus.

 3. Venkite ilgesnio sąlyčio su oru. Spaudžiant klijuojamus paviršius, klijai turi būti šlapi.

 4. Suspauskite klijuojamus paviršius. Palaikykite suspaudę. Galite naudoti spaustuvą, sunkias knygas ar kitus sunkius daiktus.

 5. Kol dalys spaudžiamos, 20 minučių pailsėkite.