PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Gaminio pristatymas:

Moment Wood Parket – specialūs klijai, skirti laminato grindims, medienos drožlių plokštėms ir kitiems medienos gaminiams klijuoti. Klijai pagaminti PVA pagrindu, be tirpiklių, greitai stingsta. Moment Wood Parket tinkamai atlieka savo paskirtį.


Gaminio savybės:

Pagrindiniai gaminio pranašumai:

  • tinka parketo ir laminato grindims
  • tinka šildomosioms grindims
  • didelė sukibimo galia
  • be tirpiklių

Naudojimo sritys:

  • visų rūšių mediena

Patarimai ir gudrybės:

Ne tik mediena

Ar žinojote, kad klijais Moment Wood galite klijuoti šiaudus, popierių ir netgi kartoną? Arba kurti rankdarbius su savo vaikais? Ir gaminti paskutinės minutės dovanas? Tiesiog pažvelkite į savo įrankių dėžutę. Moment Wood galite naudoti visiems darbams, pradedant sudėtingais remonto darbais ir baigiant smulkiais rankdarbiais.

Neturite spaustuvo?

Nesirūpinkite! Kad medienos klijais klijuojamos dalys gerai suliptų, reikia laiko ir spaudimo. Profesionalai naudoja spaustuvus, tačiau apsidairykite aplinkui. Namuose yra daugybė daiktų, kuriuos galite naudoti vietoje spaustuvo. Sunkios knygos. Arba kibirėlis vandens. Tereikia vienodai prispausti visą paviršių.

Talpa:            

  • 750 g butelis     

Laikymas:

Saugoti nuo šalčio. Vengti žemesnės negu +3 °C temperatūros.

Dokumentai parsisiųsti:

Nuoseklus darbo aprašymas:

1. Patikrinkite, ar paviršiai švarūs, sausi, ant jų nėra nešvarumų. Kadangi dalys turi būti spaudžiamos tolygiai, geriausia  medienos klijus naudoti ant plokščio laminato. Moment Wood patogu naudoti. Taip pat tinka rankdarbiams.

2. Tepkite klijus per tepimo antgalį. Užtepkite reikiamą klijų kiekį per visą sujungimo vietos (-ų) ilgį ir suspauskite dalis. Nenaudokite per daug klijų, užteks plono sluoksnio. Mentele tolygiai paskirstykite klijus ant paviršiaus.

3. Venkite ilgesnio sąlyčio su oru. Spaudžiant klijuojamus paviršius, klijai turi būti šlapi.

4. Pasirūpinkite, kad stingstanti medžiaga būtų tinkamai spaudžiama maždaug 15 minučių ir išliktų reikiamoje padėtyje.

5. Drėgnu audiniu nuvalykite nespėjusių sukietėti klijų perteklių.