Moment FIX Express

Savybės ir privalumai

Moment FIX Express idealiai tinka visiems patalpų ir lauko darbams, kuriems reikia didelės sukibimo jėgos. 

Ypač tinka naudoti su porėtomis medžiagomis. Pasitelkus pakartotinio suglaudimo metodą (iš pradžių klijais padengiamas vienos klijuojamos dalies paviršius, tada dalys suglaudžiamos, vėliau kelioms minutėms vėl išskiriamos ir leidžiama susiformuoti plonytei plėvelei, o tada vėl suglausti paviršiai susiklijuoja) taip pat tinka naudoti su nesugeriančiomis medžiagomis, tokiomis kaip metalas. Be to, Moment FIX Express pasižymi momentiniu sukibimu per 1 sekundę.

 • momentinis pritvirtinimas per 1 sekundę
 • skirtas porėtoms ir sugeriančioms medžiagoms
 • tinka naudoti patalpose ir lauke
 • didelis galutinis tvirtumas

Patarimai ir gudrybės

Gudrybė su dantų krapštuku

Kad klijuojant klijai nepasklistų ant klijuojamo paviršiaus, į klijų juostelę įdėkite dantų krapštuką ir tvirtai paspauskite. Dantų krapštukas išlaikys reikiamą aukštį ir trukdys pasklisti klijams. Leiskite jiems atlikti savo darbą.


Kas yra porėta medžiaga?

Porėtos medžiagos – tai medžiagos, per kurias iš dalies arba visiškai prasiskverbia skysčiai ir (arba) dujos (pvz., mediena, stiklo pluoštas, kamštinė medžiaga ir kt.).

Neporėtos medžiagos neleidžia prasiskverbti jokiems skysčiams ir dujoms (pvz., stiklas, metalas, plastikas).


Valymas kortomis

Baigę klijuoti, paimkite žaidimo kortą, švelniai sulenkite ir nuvalykite klijų perteklių nuo suklijuoto objekto kraštų ir paviršių. Tai geriausias būdas pašalinti visus likučius! Išties paprasta.

Nuoseklus darbo aprašymas

 1. Prieš užtepdami klijų patikrinkite, ar klijuojamas paviršius švarus, sausas, ant jo nėra purvo arba tapetų.

 2. Jei naudojate kasetę, atidarykite ją pjovimo įrankiu, uždėkite antgalį ir prapjaukite reikiamame plotyje. Tada įdėkite kasetę į pistoletą.

 3. Atsižvelgdami į pageidaujamo klijuoti objekto dydį ir formą, tepkite juostelėmis arba lašeliais. Klijų reikia tepti tik ant 1 iš 2 klijuojamų paviršių.

 4. Jeigu sumontavę objektą nebūsite patenkinti jo padėtimi, turėsite sureguliuoti per 10 minučių. Kai objektas bus tinkamoje padėtyje, tvirtai paspauskite, kad gerai sukibtų.

 5. Visus likučius nedelsdami pašalinkite acetonu arba valomuoju žibalu suvilgytu audiniu.

 6. Sunkios dalys ir dalys, patiriančios įtampą, ne trumpiau kaip 24 valandas turi būti paremtos ir užfiksuotos, pavyzdžiui, juosta.

 7. Laikydami +5–25 °C temperatūroje, 24 valandas palaukite, kol sukibimo vieta galutinai sutvirtės.