Skip to Content

Akcijos taisyklės

MOMENT + CIRCLE K KARŠTŲJŲ GĖRIMŲ AKCIJOS TAISYKLĖS

 1. Akcija: „pirkite montažinių klijų „Moment“ ir „Circle K“ degalinėje NEMOKAMAI gaukite L dydžio karštąjį gėrimą!“ 2022 m. gegužės 01 d. - 2022 m. gegužės 31 d. vyksiančią akciją (toliau – akcija) organizuoja „Henkel Balti“ OÜ (toliau – organizatorius).
  Įmonės registracijos kodas: 14016654, adresas: Sõbra 61, 50106 Tartu, telefonas +372 7305800; el. paštas: henkel.balti@henkel.com.
 2. Akcijos laikotarpis: 2022 05 01 – 2022 05 31.
 3. Akcijos teritorija: Lietuvos Respublika
 4. Akcijos vykdymo tvarką šiose taisyklėse nustato organizatorius. Visi akcijos metu priimti organizatoriaus sprendimai yra galutiniai ir privalomi visiems akcijos dalyviams.
 5. Akcijos laikotarpiu visose „Senukų“ („Kesko Senukai LT“) parduotuvėse Lietuvoje už kiekvieną montažinių klijų „Moment“ tūtetę bus dovanojamas kuponas, su kuriuo bus galima „Circle K“ už 0,00 EUR įsigyti L dydžio karštąjį gėrimą (kavą, kakavą arba arbatą).
 6. Akcijoje dalyvaujantys gaminiai yra visi „Moment“ montažiniai klijai (statybiniai klijai) hermetiko tūtelėse.
 7. Vieno apsipirkimo metu, perkant vieną, kelis ir daugiau vienetų, kiekvienam akcijos laikotarpiu įsigytam „Moment“ montažinių klijų vienetui ar rinkiniui suteikiamas vienas kuponas.
 8. Akcijos kuponai galioja imtinai iki 2022 07 31.
 9. Akcijos kupono brūkšninis kodas turi būti įskaitomas. „Circle K“ degalinės darbuotojas neprivalo išduoti nemokamo karšto gėrimo arba grąžinti kupono už pažeistą brūkšninio kodo kuponą.
 10. Nemokami karštieji gėrimai nebus išduodami už kuponus, kurie, kaip įtariama, yra suklastoti, ir tokie kuponai nebus grąžinami.
 11. Akcijos dalyviui išduotas kuponas dalyvio prašymu nekeičiamas kitos rūšies produktu ar paslauga, taip pat dalyviui nebus grąžinta piniginė kompensacija už produktą, išskyrus atvejus, kai produktas organizatoriaus nuožiūra pakeičiamas kitu lygiaverčiu produktu.
 12. Esant nenugalimos jėgos aplinkybėms, organizatorius turi teisę vienašališkai atšaukti akciją ir neišduoti akcijos dalyviams kuponų, apie tai nedelsiant pranešdamas „Senukai“ („Kesko Senukai LT") parduotuvėse ir „Circle K“ degalinėse.
 13. Visi ginčai, kylantys dėl akcijos, sprendžiami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
 14. Visi skundai dėl akcijos organizavimo ir (arba) vykdymo turi būti pateikiami akcijos organizatoriui el. paštu: henkel.balti@henkel.com arba tel. +372 7305 800.