Skip to Content

DRAUGE ĮGYVENDAME DIDELIUS UŽMOJUS​

MŪSŲ SIEKIS

Pasaulis kupinas potencialo ir neišsemiamų galimybių. Moment siekis yra paskatinti jus atsikratyti dvejonių ir imtis ryžtingų veiksmų. Esame įsipareigoję padėti jums pastikėti savo sugebėjimais ir suteikti tinkamų priemonių. Pastelkę mūsų didelį asortimentą ir nuolatinį palaikymą, drauge su Moment sukursite dinamišką porą, kuri pavers siekius pasiekimais. Šiuo principu vadovaujamės ir tvarumo srityje. Drauge galime išspręsti tokius uždavinius, kaip ekologiška pakuotė ir gamyba be anglies dvideginio.​

ŽIEDINĖ EKONOMIKA

PLASTIKO KIEKIO MAŽINIMAS, NAUDOJANT LIZDINES PAKUOTES BE PLASTIKO​

Mūsų tikslas kuo labiau sumažinti naudojamų pakavimo medžiagų kiekį, nepakenkiant mūsų produktų kokybei, našumui ir saugumui.

Dėl to palaipsniui pradedame naudoti ekologiškas novatoriškas lizdines pakuotes be plastiko. „Henkel“ yra užsibrėžusi aiškius tikslus, todėl siekiame, kad iki 2025 m. 100 % mūsų pakuočių būtų perdirbamos ir (arba) pakartotinai panaudojamos.

PERĖJIMAS PRIE PERDIRBTŲ MEDŽIAGŲ

Moment supranta, kodėl svarbu pereiti prie žiedinės ekonomikos modelio. Todėl mūsų strategija jai įgyvendinti, remiasi keturiais ramsčiais:

  1. Išmanus pakuotės dizainas ir pakavimo medžiagų mažinimas.
  2. Tvariai išgautų medžiagų naudojimas.
  3. Uždaras gaminių naudojimo ciklas, nes jų pakuotes panaudojus galima perdirbti.
  4. Moksliniai tyrimai, siekiant padidinti atsinaujinančių sudedamųjų dalių naudojimą mūsų gaminiams.

SVEIKATA IR SAUGUMAS

SUDĖTIS BE TIRPIKLIŲ​

Vienas iš mūsų žingsnių kuriant tvarią aplinką yra žingsnis po žingsnio ėjimas prie produktų be tirpiklių nemažinant sukibimo stiprumo. Jau 75% Moment klijų sudaro produktai be tirpiklių. Naujausias pavyzdys – naujieji universalūs klijai be jokių tirpiklių „Moment 100%“, kurie buvo pristatyti visos Europos rinkai 2011 metais.

KLIMATAS IR GAMTA

Anglies pėdsako sumažinimas

Moment yra įsipareigojusi mažinti savo išmetamųjų teršalų kiekį ir kurti sprendimus, kurie prisideda prie gamtos apsaugos ir atsinaujinimo visoje vertės grandinėje.

Todėl mūsų gamykloje Hanoveryje (Vokietija) naudojama 100 % atsinaujinanti energija.