Skip to Content

Darbštiems

Moment istorija

„Moment“ yra patikimas partneris, kuris siūlo pažangius klijavimo sprendimus, teikia lengvai suprantamus patarimus ir taip leidžia galutiniams naudotojams pasiekti aukštesnį įgūdžių lygį.

„Moment“ gaminius galima įsigyti daugiau nei 50 šalių. Priklausomai nuo regiono jie gali būti parduodami kaip giminingų prekių ženklų prekės, kurios skiriasi tik pavadinimu ir dizainu, bet ne technologija ar logotipu. Pavyzdžiui, Meksikoje produktai vadinami „Resistol“, o Kanadoje naudotojai juos žino kaip „LePage“. Vokietijoje „Pattex“ klijų stiprumas per pastaruosius kelis dešimtmečius tapo bendrinis. Jei kas nors ar kažkas „prilimpa kaip klijai“, vokiečiai sako, kad „prilipo kaip „Pattex“.

Nuo 1956 m. „Moment“ yra profesionalūs stiprūs klijai, naudojami amatininkų ir statybos darbams. „Moment“ siūlo platų stiprių klijų asortimentą visiems tvirtinimo, klijavimo ir taisymo darbams, kurie visada užtikrina profesionalų rezultatą.

„Moment“ turi platų aukščiausios kokybės lengvai ir patogiai tepamų stipriausių klijų asortimentą visiems buities klijavimo, montavimo ir taisymo darbams.

Įmonė

Apie Moment
Misija

Įgalinti ir įkvėpti kūrėjus bei vykdytojus visaapimančiu būdu, kad atsiskleistų visas jų potencialas.

 

Apie Moment
Vertybės

Išradingumas: 
Mus motyvuoja gilus supratimas apie mūsų galutinių naudotojų poreikius, todėl mes juos palaikome, įkvepiame ir padedame jiems patarimais. Viskas, ko jiems gali prireikti įgyvendinant projektus, yra lengvai pasiekiama (intuityvios ir paruoštos naudoti sąsajos be prieigos kliūčių ar laiko apribojimų) ir „po ranka“, nepriklausomai nuo to, kokį įgūdžių lygį jie yra pasiekę ar ko jiems reikia. O jei dar neturime sprendimo, mes jį rasime.

Vykdytojo:
Mąstymo būdas Esame įsitikinę, kad vykdytojo mąstymo būdas gali išlaisvinti netikėtas galias ir galimybes. Štai, kodėl mes palaikome ir skatiname vykdytojus.

 

Apie Moment
Įsipareigojimai

Padėti mūsų klientams patikėti savo sugebėjimais ir įgūdžiais, kad jie galėtų pasiekti kitą lygį, pasisemti įkvėpimo ir efektyviausiai įgyvendinti naujus ambicingus projektus su geresniais rezultatais.

 

Įmonė

„Henkel“ veikia visame pasaulyje, siūlydama gerai subalansuotą ir diversifikuotą gaminių portfelį. Dėl stiprių prekių ženklų, inovacijų ir technologijų įmonė su savo trimis pramonės ir plataus vartojimo sektoriuose veikiančiais verslo padaliniais užima pirmaujančias pozicijas.

„Henkel Adhesive Technologies“ yra pasaulinė klijų rinkos lyderė visuose pramonės segmentuose visame pasaulyje. „Henkel“ padaliniai „Laundry & Home Care“ ir „Beauty Care“ užima pirmaujančias pozicijas daugelyje rinkų ir kategorijų visame pasaulyje.

1876 m. įkurta „Henkel“ gali pasigirti daugiau nei 140 metų sėkmingai vystomu verslu. 2021 m. „Henkel“ pardavimai siekė daugiau nei 20 milijardų eurų. Įmonėje visame pasaulyje dirba apie 53 000 žmonių – tai yra aistringa ir įvairialypė komanda, kurią vienija stipri įmonės kultūra, bendras tikslas ir bendros vertybės. Kaip pripažinta tvarumo lyderė „Henkel“ užima aukščiausias pozicijas daugelyje tarptautinių indeksų ir reitingų. „Henkel“ privilegijuotosios akcijos yra įtrauktos į Vokietijos vertybinių popierių biržos indeksą DAX.

Daugiau informacijos apie „Henkel“ rasite apsilankę www.henkel.com.

Daugiau informacijos apie „Adhesive Technologies“ rasite: „Adhesive Technologies“ (henkel.com)

Jus taip pat gali dominti