Istorija

„Moment“

„Moment“ yra patikimas partneris, kuris siūlo pažangius klijavimo sprendimus, teikia lengvai suprantamus patarimus ir taip leidžia galutiniams naudotojams pasiekti aukštesnį įgūdžių lygį.

„Moment“ gaminius galima įsigyti daugiau nei 50 šalių. Priklausomai nuo regiono jie gali būti parduodami kaip giminingų prekių ženklų prekės, kurios skiriasi tik pavadinimu ir dizainu, bet ne technologija ar logotipu. Pavyzdžiui, Meksikoje produktai vadinami „Resistol“, o Kanadoje naudotojai juos žino kaip „LePage“. Vokietijoje „Pattex“ klijų stiprumas per pastaruosius kelis dešimtmečius tapo bendrinis. Jei kas nors ar kažkas „prilimpa kaip klijai“, vokiečiai sako, kad „prilipo kaip „Pattex“.

PROFESIONALŪS

Nuo 1956 m. „Moment“ yra profesionalūs stiprūs klijai, naudojami amatininkų ir statybos darbams. „Moment“ siūlo platų stiprių klijų asortimentą visiems tvirtinimo, klijavimo ir taisymo darbams, kurie visada užtikrina profesionalų rezultatą.

VARTOTOJAMS

„Moment“ turi platų aukščiausios kokybės lengvai ir patogiai tepamų stipriausių klijų asortimentą visiems buities klijavimo, montavimo ir taisymo darbams.