Sveikata ir aplinkos apsauga

Moment suteikia Jums galią.

Šis pažadas ne tik leidžia atlikti darbus, naudojant mūsų galingus, aukštos kokybės gaminius iš didelio klijavimo ir sandarinimo sprendimų asortimento. Jis taip pat atspindi Henkel Group prekės ženklo, pasaulinio lyderio siekiant išlaikyti ekologinę pusiausvyrą, įsipareigojimą teikti nenuodingus produktus, nedarančius žalos nei sveikatai, nei aplinkai.

Moment visada laikosi pažadų. Todėl į ekologinės pusiausvyros išlaikymo strategiją įtraukėme rimtų ir realių planų.

Mūsų tikslas brandžiose rinkose – pateikti visapusišką gaminių, kuriuose visiškai nebūtų tirpiklių, asortimentą. Tam reikia didelių pastangų, nes mes neiname į kompromisą dėl gaminio savybių. Didžiuodamiesi sakome, kad šį tikslą mums pavyko įgyvendinti 99 proc. Geriausias pavyzdys – 2012 metais visoje Europoje pristatyti nauji stiprūs daugiafunkciai klijai, vadinami 100 proc. klijais. Jų sudėtyje, aišku, visiškai nėra tirpiklių.

Besivystančiose rinkose mūsų tikslas dėl rinkos poreikių ir vietoje turimų žaliavų – pateikti visapusišką gaminių, kuriuose visiškai nebūtų nuodingų tirpiklių, asortimentą. Taigi iš gaminių sudėties turime pašalinti visus pavojingus tirpiklius. Tai užduotis, kuriai reikia didelių investicijų. Didžiuodamiesi sakome, kad visame pasaulyje šį tikslą mums pavyko įgyvendinti 95 proc. Naujausias pavyzdys – tolueno tirpiklio pašalinimas iš visų mūsų kontaktinių klijų sudėties visame pasaulyje. 2014 metais Moment pasieks savo tikslą visiškai atsisakyti visų pavojingų tirpiklių.