Įmonė

„Henkel“ veikia visame pasaulyje, siūlydama gerai subalansuotą ir diversifikuotą gaminių portfelį. Dėl stiprių prekių ženklų, inovacijų ir technologijų įmonė su savo trimis pramonės ir plataus vartojimo sektoriuose veikiančiais verslo padaliniais užima pirmaujančias pozicijas.

„Henkel Adhesive Technologies“ yra pasaulinė klijų rinkos lyderė visuose pramonės segmentuose visame pasaulyje. „Henkel“ padaliniai „Laundry & Home Care“ ir „Beauty Care“ užima pirmaujančias pozicijas daugelyje rinkų ir kategorijų visame pasaulyje.

1876 m. įkurta „Henkel“ gali pasigirti daugiau nei 140 metų sėkmingai vystomu verslu. 2021 m. „Henkel“ pardavimai siekė daugiau nei 20 milijardų eurų. Įmonėje visame pasaulyje dirba apie 53 000 žmonių – tai yra aistringa ir įvairialypė komanda, kurią vienija stipri įmonės kultūra, bendras tikslas ir bendros vertybės. Kaip pripažinta tvarumo lyderė „Henkel“ užima aukščiausias pozicijas daugelyje tarptautinių indeksų ir reitingų. „Henkel“ privilegijuotosios akcijos yra įtrauktos į Vokietijos vertybinių popierių biržos indeksą DAX.

Daugiau informacijos apie „Henkel“ rasite apsilankę www.henkel.com.

Daugiau informacijos apie „Adhesive Technologies“ rasite: „Adhesive Technologies“ (henkel.com)