VIENI KLIJAI VISKAM

ONE FOR ALL

„One for All“ – tai aukštos kokybės klijai ir sandariklis visoms jūsų reikmėms, tinkantys visoms medžiagoms ir sąlygoms.

ONE FOR ALL

VIENI KLIJAI VISIEMS JŪSŲ IŠŠŪKIAMS

Jei įgyvendinant projektą tenka atlikti įvairius darbus, turite du kelius – griebtis savo sunkios įrankių dėžės su didžiule įrankių ir medžiagų kolekcija ARBA naudoti „One for All“. O pasirinkę namo tašką, sužinosite, kokius iššūkius gali įveikti šie gaminiai.

Stogo darbai

Klijai prilimpa prie visų medžiagų. Jie neatsiklijuoja nuo pagrindo ir neleidžia patekti orui ir vandeniui bei užtikrina ilgalaikį poveikį.

Virtuvė

„One for All“ puikiai tinka virtuvės nišų plokštėms iš stiklo, plieno ar gamtinio akmens klijuoti.

Vonia

Visoms sąlygoms pritaikyti „One for All“ idealiai tinka drėgnai vonios kambario aplinkai. Naudodamiesi šiais, prie visų medžiagų limpančiais klijais, priklijuosite veidrodžius, sumontuosite dušo kabiną, užsandarinsite vonią, praustuvą ar unitazą.

Miegamasis

Klijai idealiai sandarina langų ir durų rėmus. 

Svetainė

Visoms medžiagoms tinkamais  „One for All“ taip pat galima klijuoti grindjuostes, gipsinius ar kitokius puošybos elementus.

Laiptai

„One for All“ puikiai sutvirtins iš bet kokios medžiagos pagamintų laiptų pakopas, suklijuos plyšius ir įtrūkius.

Išorinis aptaisas

Visoms oro sąlygoms atsparius „One for All“ galite naudoti kaip sandariklį, kuris neleis per namo dailylenčių įtrūkus prasismelkti drėgmei ir vandeniui.

ONE FOR ALL

YOUR NEEDS

Kokias klijų savybes vertinate labiausiai? Susipažinkite su „One for All“ gaminių grupe ir išsirinkite tuos vienintelius.

FLEXTEC

HENKEL technologija

„Flextec“ – tai lanksčias polimerų grandines sujungianti patentuota „Henkel“ technologija, užtikrinanti atsparumą smūgiams ir ekstremaliai temperatūrai bei itin veiksminga ten, kur reikia elastingumo.

Idealus sprendimas bet kokiai užduočiai, atitiksiantis aukščiausius individualius reikalavimus.