Moment FIX Decor

Savybės ir privalumai

„Moment FIX Decor“ – tai profesionalūs statybiniai klijai vidaus interjerams. PAGALIAU! Tūtelė iš perdirbtos žaliavos! SAUGOKIME GAMTĄ.

Gaminio pranašumai:

„Moment FIX Decor“ – tai profesionalūs statybiniai klijai vidaus interjerams. Jie klijuoja įvairias medžiagas, pavyzdžiui, gipsą (patalpose), betoną, akytąjį betoną, keramzitą, pluoštinį betoną, plytas, putplasčio / tinko / gipso / kartono plokštes, medienos medžiagas (pvz., drožlių plokštes) ir poliuretano standžiąsias putas. Klijai pakeičia varžtus, vinis, kaiščius ar kitus klijus montuojant sienų ir grindų apvadus, plokštes, karnizus, dekoratyvines plokštes, dekoratyvinius profilius, medines lentjuostes, durų plokštes ir kt. Išdžiūvę gali būti dažomi, sudėtyje nėra tirpiklio. PAGALIAU! Tūtelė pagaminta iš perdibtos žaliavos (pagaminta iš 80 % perdirbto plastiko). SAUGOKIME GAMTĄ. 

Naudojimo sritys:

 • Įgeriantiems paviršiams, vidaus patalpose
 • Išdžiūvus galima dažyti
 • Lengvai ir greitai nuvalomas nuo paviršių
 • Be tirpiklių – idealiai tinka ir jautriems paviršiams (pvz., polistireniniam putplasčiui)
 • Jokio kvapo – taip pat idealiai tinka gyvenamiems butams / namams
 • Pradinis kibimas* 120 kg/m²
 • Greitai džiūsta ant įgeriančių paviršių
 • Tarpų užpildymas iki 10 mm
 • 80 % tūtetės pagaminta iš perdirbto plastiko

 

* „Henkel“ laboratorijos bandymas: 12 g/cm² 

 

 

Pakuotė:

 • tūtetė 380 g

Sandėliavimo trukmė: 18 mėn. laikant vėsioje vietoje

  Patarimai ir gudrybės

VALYMAS KARTONO KORTELE

Baigę klijuoti, paimkite kartono kortelę, švelniai ją sulenkite ir nubraukite klijus nuo klijuojamo objekto kraštų ir paviršiaus. Tai geriausias būdas atsikratyti klijų likučių! Su tuo susitvarkytų net vaikai.

  NUOSEKLUS DARBO APRAŠYMAS

Parengtinis apdorojimas

 1. Užtikrinkite, kad klijuojami paviršiai yra tvirti, be dulkių, riebalų ar švarūs. Paviršiai neturėtų būti nuolat drėgni. 
 2. Vienas paviršius turi būti akytas (įgeriantis), kad būtų užtikrintas tvirtas ir patikimas sukibimas, nes vanduo iš klijų turi išgaruoti, kad sukibimas būtų tvirtas. 
 3. Jei pagrindas labai gerai įgeria vandenį, pavyzdžiui, gipsas, MDF, medžio drožlių plokštės (ne OSB), molio plytos, klijai gali per greitai išdžiūti palei išorinį dangos perimetrą, o dangos viduje nesusidarys tinkama jungtis. 
 4. Norėdami tinkamai suklijuoti labai įgeriančius paviršius, prieš klijuodami sudrėkinkite paviršių purškimo buteliuku arba šlapia šluoste. 
 5. Norėdami pašalinti skiriamųjų medžiagų klijų likučius nuo PU dekoratyvinių plokščių, prieš naudodami montažinius klijus, naudokite abrazyvinį popierių arba tirpiklius, pvz., acetoną.

Naudojimas

Nupjaukite tūtelės galiuką virš sriegio. Prisukite plastikinį antgalį ir įstrižai nupjaukite antgalio galiuką. Įdėkite tūtelę į pistoletą. 

Užtepkite klijų ant vieno iš paviršių:

 1. tepkite taškeliais, kad išlygintumėte nelygius paviršius,
 2. tepkite vingiuotai, kad būtų didesnis pradinis sukibimas su dideliais paviršiais, arba
 3. tiesiomis juostomis, kad būtų išlyginti mažesni paviršiai.  Jei naudojate lauke, tepkite vertikaliomis juostomis.

Valymas 

Iškart nuvalykite klijų likučius drėgna šluoste. Sukietėjusią medžiagą galima pašalinti tik mechaniškai.