PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Gaminio pristatymas:

Vandeniui atsparūs drėgmės veikiamų medinių objektų klijai, skirti naudoti patalpose. Jokių tirpiklių, vandeniui atsparios siūlės –  Moment Wood Waterproof užtikrins ilgalaikį sukibimą!


Gaminio savybės:

Pagrindiniai gaminio pranašumai:

  • atsparūs vandeniui
  • be tirpiklių
  • tinka vidaus ir išorės darbams
  • išdžiūvę tampa skaidrūs

Naudojimo sritys:

  • visų rūšių mediena

Patarimai ir gudrybės:

Ne tik mediena

Ar žinojote, kad klijais Moment Wood galite klijuoti šiaudus, popierių ir netgi kartoną? Arba kurti rankdarbius su savo vaikais? Ir gaminti paskutinės minutės dovanas? Tiesiog pažvelkite į savo įrankių dėžutę. Moment Wood galite naudoti visiems darbams, pradedant sudėtingais remonto darbais ir baigiant smulkiais rankdarbiais.

Neturite spaustuvo?

Nesirūpinkite! Kad medienos klijais klijuojamos dalys gerai suliptų, reikia laiko ir spaudimo. Profesionalai naudoja spaustuvus, tačiau apsidairykite aplinkui. Namuose yra daugybė daiktų, kuriuos galite naudoti vietoje spaustuvo. Sunkios knygos. Arba kibirėlis vandens. Tereikia vienodai prispausti visą paviršių.

Talpa:

  • 250 g butelis                     
  • 750 g butelis     

Laikymas:

Saugoti nuo šalčio. Vengti žemesnės negu +7 °C temperatūros.

Dokumentai parsisiųsti:

Nuoseklus darbo aprašymas:

1. Patikrinkite, ar paviršiai švarūs, sausi, ant jų nėra nešvarumų. Kadangi dalys turi būti spaudžiamos tolygiai, geriausia  medienos klijus naudoti ant plokščio paviršiaus.

2. Užtepkite klijų ant vieno iš paviršių arba, jei klijuojate kietmedį, ant abiejų paviršių. Nenaudokite per daug klijų, užteks plono sluoksnio. Mentele tolygiai paskirstykite klijus ant paviršiaus.

3. Venkite ilgesnio sąlyčio su oru. Spaudžiant klijuojamus paviršius, klijai turi būti šlapi.

4. Trumpam visiškai suspauskite abu paviršius. Palaikykite suspaudę. Galite naudoti spaustuvą, sunkias knygas ar kitus sunkius daiktus.

5. Kol dalys spaudžiamos, 20 minučių pailsėkite.

6. Palikite išdžiūti, kol klijai sukietės. Štai ir viskas baigta!