PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Gaminio pristatymas:

Greitai suklijuoja medieną, taigi galite užsiimti kitais dalykais. Pirminis stipris pasiekiamas po 5 minučių. Klijuose Moment Wood Express nėra tirpiklių. Jais galite klijuoti visų rūšių medieną, medžio kompozitą ir net laminatą.


Gaminio savybės:

Pagrindiniai gaminio pranašumai:

  • sukietėja per 5 minutes
  • didelė sukibimo galia
  • išdžiūvę tampa skaidrūs
  • be tirpiklių

Naudojimo sritys:

  • visų rūšių mediena

Patarimai ir gudrybės:

Ne tik mediena

Ar žinojote, kad klijais Moment Wood galite klijuoti šiaudus, popierių ir netgi kartoną? Arba kurti rankdarbius su savo vaikais? Ir gaminti paskutinės minutės dovanas? Tiesiog pažvelkite į savo įrankių dėžutę. Moment Wood galite naudoti visiems darbams, pradedant sudėtingais remonto darbais ir baigiant smulkiais rankdarbiais.

 

Neturite spaustuvo?

Nesirūpinkite! Kad medienos klijais klijuojamos dalys gerai suliptų, reikia laiko ir spaudimo. Profesionalai naudoja spaustuvus, tačiau apsidairykite aplinkui. Namuose yra daugybė daiktų, kuriuos galite naudoti vietoje spaustuvo. Sunkios knygos. Arba kibirėlis vandens. Tereikia vienodai prispausti visą paviršių.

Talpa: 

  • 250 g butelis

Laikymas:

Saugoti nuo šalčio. Vengti žemesnės negu +6 °C temperatūros.

Dokumentai parsisiųsti:

Nuoseklus darbo aprašymas:

1. Patikrinkite, ar paviršiai švarūs, sausi,  ant jų nėra nešvarumų. Kadangi dalys turi būti spaudžiamos tolygiai, geriausia  medienos klijus naudoti ant plokščio paviršiaus. Moment Wood Express yra patogūs naudoti, išdžiūvę tampa skaidrūs. Taip pat tinka rankdarbiams.

2. Užtepkite klijų ant vieno iš paviršių arba, jei klijuojate kietmedį, ant abiejų paviršių. Nenaudokite per daug klijų, užteks plono sluoksnio. Mentele tolygiai paskirstykite klijus ant paviršiaus.

3. Venkite ilgesnio sąlyčio su oru. Spaudžiant klijuojamus paviršius, klijai turi būti šlapi.

4. Suspauskite klijuojamus paviršius. Palaikykite suspaudę. Galite naudoti spaustuvą, sunkias knygas ar kitus sunkius daiktus.

5. Palikite išdžiūti, kol klijai sukietės. Štai ir viskas baigta.