PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Gaminio pristatymas:

Klijai Moment Repair Instant Mix, parduodami švirkšte, puikiai sukimba kone su visomis medžiagomis ir tinka naudoti beveik visiems remonto darbams. Jie greit džiūva, yra skaidrūs, kietėdami nesiplečia ir nesitraukia. Vandeniui, alyvai ir įprastiems tirpikliams atsparūs

Moment Repair Epoxy Instant Mix gali būti naudojami ir lauke, ir patalpose. Juos galite dažyti, šlifuoti, poliruoti ir netgi gręžti!


Gaminio savybės:

Pagrindiniai gaminio pranašumai:

  • greitai stingstantys
  • abejonių nekeliantis sukibimas
  • negelsta
  • galima plauti indaplovėje

Naudojimo sritys:

Tai aukštos kokybės dviejų dalių epoksidiniai klijai be tirpiklių. Jais galima klijuoti įvairias medžiagas, tokias kaip stiklas, stiklo audinys, kamštinė medžiaga, mediena, keramika, metalas, plastikas (išskyrus PP, PE ir Teflon®), akmuo, marmuras, betonas ir kt.

  • mediena
  • keramika
  • plastikas

Patarimai ir gudrybės:

Nuvalykite, kol nesukietėjo

Net jei dirbate labai atidžiai, šiek tiek epoksidinių Moment klijų gali patekti ten, kur nepageidaujate. Tokiu atveju dar nesukietėjusius klijų likučius nuvalykite etanoliu arba kitu universaliu tirpikliu.

Sukietėjus

Klaidų kartais padaroma net tada, kai žinote, ką darote. Dažniausiai tai pastebima darbo pabaigoje. Sukietėjusius epoksidinius Moment klijus galima pašalinti mechaniškai. Geriausia naudoti gremžtuką. Tačiau būtinai laikykitės instrukcijų, kad tiksliai žinotumėte, ką darote.

Perskaitykite instrukcijas

Prieš ką nors klijuodami, skirkite minutėlę prie gaminio pridėtoms instrukcijoms perskaityti. Primygtinai rekomenduojame prieš naudojant perskaityti ir laikytis techninės, saugos ir aplinkos apsaugos informacijos. Taip bus išmintingiausia.

Talpa: 

  • 11 ml

Laikymas:

Gaminys turi būti laikomas nuo +10 iki +30 ºC temperatūroje.

Laikymo trukmė Epoxy 1 min: 2 metai laikant uždarytą originalioje talpykloje nurodytomis sąlygomis.

Laikymo trukmė Epoxy 5 min: 3 metai laikant uždarytą originalioje talpykloje nurodytomis sąlygomis. 

Pasibaigus šiam terminui, gaminys vis dar gali būti tinkamas naudoti, tačiau rekomenduojama jį patikrinti arba pasikonsultuoti su mūsų techninės priežiūros skyriumi.

Dokumentai parsisiųsti:

Nuoseklus darbo aprašymas:

1. Patikrinkite, ar paviršiai švarūs, ant jų nėra nešvarumų ar dulkių. Jei galite, pašiurkštinkite paviršius, kad sukibimas būtų dar tvirtesnis.

2. Spauskite maišytuvą į švirkštą ir įstumkite stūmoklį, kad susimaišytų sudedamosios dalys.

3. Užtepkite dviejų sudedamųjų dalių mišinio ant vieno paviršiaus ir sujunkite jį su kitu paviršiumi.

1 min produktas:

4.1  Po sumaišymo turite tik 30 sekundžių  paviršiams sujungti kambario temperatūroje.

5.1  Po vienos minutės sukibimas yra pakankamai tvirtas, kad galėtumėte naudoti įprastai. Po 2 valandų galite taikyti slėgį, o po 24 valandų objektai yra visiškai sustingę.

5 min produktas:

4.2  Po sumaišymo turite tik 3 minutės paviršiams sujungti kambario temperatūroje.

5.2  Po 5 minčių sukibimas yra pakankamai tvirtas, kad galėtumėte naudoti įprastai. Po 6 valandų galite taikyti slėgį, o po 24 valandų objektai yra visiškai sustingę.