PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Gaminio pristatymas:

Tai naujos kartos baltos poliuretaninės putos, gaminamos su išgrynintų polimerų priedu. Dėl ypatingų sudėties savybių šioms putoms būdingi patogūs kietėjimo parametrai ir sniego baltumo spalva, ypač smulki porų struktūra ir didelis atsparumas UV spinduliams. Sustingusios putos pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Putų receptūra sudaryta taip, kad stingimo slėgis nebūtų didelis, putos nedeformuotu ir neišlenktų rėmų. Putos labai plastiškos, todėl ilgai išsaugo izoliacines savybes, kompensuodamos šiluminio išsiplėtimo efektus. Prieš užpildant sandūrą putomis, rėmus reikia įtvirtinti mechaniškai. Šios putos skirtos langų rėmams ir durų staktoms sandarinti ir izoluoti. Putos daugiausia veikia kaip sandarinamoji arba izoliuojamoji medžiaga, o statybinę konstrukciją laiko tik kaip papildomas stabilizuojantis elementas. Putas paprasta naudoti išpučiant per šiaudelį.

Pagrindinės naudojimo sritys:

  • Izoliavimas aplink langų rėmus
  • Durų staktų izoliavimas

Talpa:

400ml skardinė

Galiojimo laikas:

Geriausia sunaudoti per 12 mėnesių. Norint užtikrinti ilgiausią įmanomą galiojimą laiką, gaminį laikyti ne aukštesnėje kaip +25 °C ir ne žemesnėje kaip +5 °C temperatūroje (trumpai gabenti galima iki -20 °C temperatūroje). Flakoną visada laikykite taip, kad vožtuvas būtų nukreiptas aukštyn. Pavienių flakonų transportavimas keleiviniu automobiliu: flakoną vežkite apvyniotą audeklu ir stabilizuotą bagažinėje ir jokiu būdu nelaikykite keleivių salone.

Dokumentai parsisiųsti:

Nuoseklus darbo aprašymas:

1. Prieš naudodami, flakoną stipriai sukratyti (15–20 kartų). Tvirtai prisukite putų šiaudelį prie vožtuvo. Ištekantį putų kiekį galima reguliuoti spaudžiant ir atleidžiant šiaudelio svirtį.

 

2. Darbo eigaIšspauskite nedaug putų; iš pradžių užpildykite 50 % ertmės, nes putos dar palengva plečiasi.

3.Dirbant flakoną galima laikyti bet kokioje padėtyje, tik su sąlyga, kad putų išspaudimas pradedamas ir baigiamas flakoną laikant apverstą dugnu aukštyn.

4. Labai svarbu reguliariai sukratyti flakoną, ypač jei dirbant jis laikomas neapverstas dugnu aukštyn.

5. Šviežias putų dėmes šalinkite PU putų valikliu arba acetonu. Sustingusias putas galima pašalinti tik mechaniniu būdu.