Moment Whitefoam Gaps&Cracks

Savybės ir privalumai

Tai naujos kartos baltos poliuretaninės putos, gaminamos su išgrynintų polimerų priedu.

Dėl ypatingų sudėties savybių šioms putoms būdingi patogūs kietėjimo parametrai ir sniego baltumo spalva, ypač smulki porų struktūra ir didelis atsparumas UV spinduliams. Sustingusios putos pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Dėl vidutiniško kietėjimo slėgio, putos puikiai užpildo net labai sudėtingos geometrijos ertmes. Putoms būdingas didelis plastiškumas, todėl jas patogu naudoti ir jos ilgam gerai izoliuoja užpildytas ertmes, tuštumas ir tarpus.

Putas paprasta naudoti išpučiant per šiaudelį. 

 

Talpa:

  • 400ml skardinė

Galiojimo laikas:

Geriausia sunaudoti per 12 mėnesių. Norint užtikrinti ilgiausią įmanomą galiojimą laiką, gaminį laikyti ne aukštesnėje kaip +25 °C ir ne žemesnėje kaip +5 °C temperatūroje (trumpai gabenti galima iki -20 °C temperatūroje). Flakoną visada laikykite taip, kad vožtuvas būtų nukreiptas aukštyn. Pavienių flakonų transportavimas keleiviniu automobiliu: flakoną vežkite apvyniotą audeklu ir stabilizuotą bagažinėje ir jokiu būdu nelaikykite keleivių salone.

  • Ertmių užpildymas
  • Izoliacinėse medžiagose ir stogų konstrukcijose esančių tarpų sandarinimas
  • Garsą izoliuojančios dangos formavimas
  • Ertmių aplink vamzdžius užpildymas

Nuoseklus darbo aprašymas

  1. Prieš naudodami, flakoną stipriai sukratyti (15–20 kartų). Tvirtai prisukite putų šiaudelį prie vožtuvo. Ištekantį putų kiekį galima reguliuoti spaudžiant ir atleidžiant šiaudelio svirtį.

  2. Darbo eigaIšspauskite nedaug putų; iš pradžių užpildykite 50 % ertmės, nes putos dar palengva plečiasi.

  3. Dirbant flakoną galima laikyti bet kokioje padėtyje, tik su sąlyga, kad putų išspaudimas pradedamas ir baigiamas flakoną laikant apverstą dugnu aukštyn.

  4. Labai svarbu reguliariai sukratyti flakoną, ypač jei dirbant jis laikomas neapverstas dugnu aukštyn.

  5. Šviežias putų dėmes šalinkite PU putų valikliu arba acetonu. Sustingusias putas galima pašalinti tik mechaniniu būdu.