Moment Whitefoam Big Gaps

Savybės ir privalumai

Tai naujos kartos baltos poliuretaninės putos, gaminamos su išgrynintų polimerų priedu.

Dėl ypatingų sudėties savybių šioms putoms būdingi patogūs kietėjimo parametrai ir sniego baltumo spalva, ypač smulki porų struktūra ir didelis atsparumas UV spinduliams. Sustingusios putos pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Putos labai plastiškos, todėl užtikrina ilgai išliekantį elastingą izoliavimą, net jei siūlės/ ertmės gana didelės.

Putas paprasta naudoti ir per šiaudelį jomis užpildyti dideles ertmes. Purškiant putas, jos plečiasi, todėl visiškai užpildo net menkiausius, kartais nematomus didelių ertmių kampelius. 

 

Talpa:

  • 400ml skardinė

Galiojimo laikas:

Geriausia sunaudoti per 12 mėnesių. Norint užtikrinti ilgiausią įmanomą galiojimą laiką, gaminį laikyti ne aukštesnėje kaip +25 °C ir ne žemesnėje kaip +5 °C temperatūroje (trumpai gabenti galima iki -20 °C temperatūroje). Flakoną visada laikykite taip, kad vožtuvas būtų nukreiptas aukštyn. Pavienių flakonų transportavimas keleiviniu automobiliu: flakoną vežkite apvyniotą audeklu ir stabilizuotą bagažinėje ir jokiu būdu nelaikykite keleivių salone.

  • Ertmių užpildymas
  • Izoliacinėse medžiagose esančių tarpų sandarinimas
  • Garsą izoliuojančios dangos formavimas
  • Ertmių aplink vamzdžius užpildymas

Nuoseklus darbo aprašymas

  1. Prieš naudodami, flakoną stipriai sukratyti (15–20 kartų). Tvirtai prisukite putų šiaudelį prie vožtuvo. Ištekantį putų kiekį galima reguliuoti spaudžiant ir atleidžiant šiaudelio svirtį. 

  2. Darbo eigaIšspauskite nedaug putų; iš pradžių užpildykite 50 % ertmės, nes putos dar palengva plečiasi.

  3. Dirbant flakoną galima laikyti bet kokioje padėtyje, tik su sąlyga, kad putų išspaudimas pradedamas ir baigiamas flakoną laikant apverstą dugnu aukštyn.

  4. Labai svarbu reguliariai sukratyti flakoną, ypač jei dirbant jis laikomas neapverstas dugnu aukštyn.

  5. Šviežias putų dėmes šalinkite PU putų valikliu arba acetonu. Sustingusias putas galima pašalinti tik mechaniniu būdu.